Tablet ZTE

Firma ZTE to jedna z największych chińskich firm telekomunikacyjnych, która oferuje nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i dostęp do internetu. Dołączyła ona również do grupy producentów oferujących multimedialne tablety. Pierwszym mobilnym urządzeniem tego producenta był tablet ZTE Light.

Tablety – Ranking TOP 8

Pozycja Nazwa tabletu Producent Cena tabletu
1Manta MID710 DVB-TMantaAktualna Cena
2Cavion Base 7 Quad 4GBCavionAktualna Cena
3Overmax Livecore 7031 8GBOvermaxAktualna Cena
4Overmax LiveCore 7010OvermaxAktualna Cena
5Lark FreeMe X4 7 BlackLarkAktualna Cena
6Lark FreeMe X2 7.1sLarkAktualna Cena
7Blow KidsTab 7BlowAktualna Cena
8Overmax LIVECORE 7031 8GB czarnyOvermaxAktualna Cena

Pełna lista tabletów z Wi-Fi…->

Tablety ZTE cechuje niska waga, która wynosi zazwyczaj trochę ponad 400 gram oraz 7 – calowa przekątna ekranu. Z tego powodu urządzenia te są interesującą propozycją dla wszystkich tych, którzy muszą mieć stały dostęp do internetu zarówno w domu, pracy jak i w podróży. Tablety ZTE opierają się na różnych wersjach oprogramowania typu Android. W zależności od wybranego modelu mamy dostępne różne rozdzielczości – 480 x 800 albo 1024 x 600 pikseli. Jednak ich ekrany nie oferują obraz w najlepszej jakości. Posiadają mniej więcej taką samą ilość pamięci wewnętrznej, czyli około 512 MB. Jeśli chodzi o łączność to w zależności od konkretnego modelu mają wbudowany moduł WiFi, czy HSPA, modem 3G, GPS oraz także Bluetooth, czasem Tuner FM albo G – sensor. Każdy z nich posiada slot na kartę microSD., więc można dołożyć do nich nieco więcej pamięci. Dodatkowo mogą być wyposażone w kamerę do prowadzenia rozmów video oraz aparat fotograficzny. Tablety ZTE oznaczają się niezłym czasem wytrzymałości na baterii, do nawet 8 godzin ciągłego używania. Ich obudowy są solidne, a jakość dźwięku jest na przyzwoitym poziomie.

Cena tabletów ZTE

Nie jestem w stanie znaleźć ile obecnie kosztuje tablet ZTE bo go nie ma w sprzedaży. Na allegro jest dosłownie jedna sztuka i do tego używana.

Tak szukaliście tabletów:

  • tablet zte cena (1)