Tablet ZTE

Firma ZTE to jedna z największych chińskich firm telekomunikacyjnych, która oferuje nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i dostęp do internetu. Dołączyła ona również do grupy producentów oferujących multimedialne tablety. Pierwszym mobilnym urządzeniem tego producenta był tablet ZTE Light.

Tablety – Ranking TOP 8

Pozycja Nazwa tabletu Producent Cena tabletu
1Globo GL7000GloboAktualna Cena
2Overmax Livecore 7031 8GBOvermaxAktualna Cena
3Overmax Livecore 7030OvermaxAktualna Cena
4Goclever Tab A73GocleverAktualna Cena
5Cavion Base 7CavionAktualna Cena
6Blow WhiteTab7BlowAktualna Cena
7Goclever Quantum 2 700GocleverAktualna Cena
8Allview Viva C701 8GB 3GAllviewAktualna Cena

Pełna lista tabletów z Wi-Fi…->

Tablety ZTE cechuje niska waga, która wynosi zazwyczaj trochę ponad 400 gram oraz 7 – calowa przekątna ekranu. Z tego powodu urządzenia te są interesującą propozycją dla wszystkich tych, którzy muszą mieć stały dostęp do internetu zarówno w domu, pracy jak i w podróży. Tablety ZTE opierają się na różnych wersjach oprogramowania typu Android. W zależności od wybranego modelu mamy dostępne różne rozdzielczości – 480 x 800 albo 1024 x 600 pikseli. Jednak ich ekrany nie oferują obraz w najlepszej jakości. Posiadają mniej więcej taką samą ilość pamięci wewnętrznej, czyli około 512 MB. Jeśli chodzi o łączność to w zależności od konkretnego modelu mają wbudowany moduł WiFi, czy HSPA, modem 3G, GPS oraz także Bluetooth, czasem Tuner FM albo G – sensor. Każdy z nich posiada slot na kartę microSD., więc można dołożyć do nich nieco więcej pamięci. Dodatkowo mogą być wyposażone w kamerę do prowadzenia rozmów video oraz aparat fotograficzny. Tablety ZTE oznaczają się niezłym czasem wytrzymałości na baterii, do nawet 8 godzin ciągłego używania. Ich obudowy są solidne, a jakość dźwięku jest na przyzwoitym poziomie.

Cena tabletów ZTE

Nie jestem w stanie znaleźć ile obecnie kosztuje tablet ZTE bo go nie ma w sprzedaży. Na allegro jest dosłownie jedna sztuka i do tego używana.

Tak szukaliście tabletów:

  • cena tabletu zte (1)
  • tablet zte cena (1)