Tablet z Androidem

Tablet z Androidem Lenovo A3300 3G

Tablet z Androidem Lenovo A3300 3G

Na rynku tabletów królują trzy systemy: iOS, Android i Windows Phone. Android jest najpopularniejszym systemem operacyjnym, dostępnym na tablety. System ten w początkowych wersjach nie wykorzystywał swojego potencjału. Jednak programiści udoskonalili go tak, aby był użyteczny zarówno w domu, jak i również w pracy. Aktualnie wszystkie wiodące firmy mają modele tabletów opartych na Androidzie.

Tablety z Androidem – Ranking TOP 10

Pozycja Nazwa tabletów Producent Cena tabletów
1Overmax LiveCore 7010OvermaxAktualna Cena
2Overmax Livecore 7031 8GBOvermaxAktualna Cena
3Overmax Livecore 7030OvermaxAktualna Cena
4Prestigio PMT3017PrestigioAktualna Cena
5Goclever Tab A73GocleverAktualna Cena
6SMART TB707SMARTAktualna Cena
7Blow WhiteTab7BlowAktualna Cena
8Esperanza Dream Tab 7 RX2 ETB105EsperanzaAktualna Cena
9Prestigio MultiPad 7PrestigioAktualna Cena
10Prestigio MultiPad Rider 7.0 3GPrestigioAktualna Cena

Pełna lista tabletów z androidem…->

Cechy

System Android jest w pełni zintegrowany z usługami Google. Dzięki wielu jego możliwościom, możemy wybierać pośród różnych aplikacji darmowych lub płatnych. Możemy także w dowolny sposób modyfikować i uatrakcyjniać swój interfejs. Tablety z Androidem sprawdzają się jako narzędzia biurowe, odtwarzacze multimedialne, przenośne konsole do grania w gry oraz także jako czytniki PDF – ów. Obecnie system Andriod w tablecie umożliwia otwarcie dwóch lub więcej okien na jednym ekranie, czyli funkcje doskonale znaną z komputerów osobistych. Również pakiet Office, jest dostępny na przenośne urządzenia androidowe. Jednak trzeba też pamiętać, że nie jest to system niezawodny i nie zawsze będzie wszystko kompatybilnie działać z aplikacjami ze sklepu Google. Również sposób obsługi jest nieco inny, dla osób na co dzień korzystających z Windowsa. Zaczynając od nawigacji po systemie, po zarządzanie plikami oraz pomoc. W najtańszych tabletach zdarza się dość często brak płynnego działania aplikacji oraz np. samoczynne ich zamykanie czy całkowite zawieszenie systemu.

Dla kogo są tablety z Androidem

Tablet z androidem to urządzenie, które jest idealne dla osób poszukujących niedrogich, sprzętów multimedialnych, z dużym wyborem darmowych aplikacji. Dzięki otwartości kodu jest możliwość modyfikacji podstawowej wersji systemu. Przykładem jest tablet z Androidem dual SIM, do których możemy łożyć dwie karty SIM (np. z darmowym i płatnym internetem). Tego typu urządzenia mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako tablety graficzne. Wystarczy dokupić piórko oraz odpowiedni program. Wybierając odpowiedni model tabletu z Androidem, zawsze dobrze jest kupić jak najnowszą wersję oprogramowania.

Ceny tabletów z Androidem

Przekrój cenowy jest szeroki, od modeli najtańszych na rynku, po tablety z najwyższej półki cenowej. Ceny rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych, aż do paru tysięcy.

Tak szukaliście tabletów:

  • tablet z androidem (2)
  • tablety android opinie (2)
  • tablet na androidzie opinie (1)
  • tablwty z androidem (1)