Tablet z Androidem

Tablet z Androidem Lenovo A3300 3G

Tablet z Androidem Lenovo A3300 3G

Na rynku tabletów królują trzy systemy: iOS, Android i Windows Phone. Android jest najpopularniejszym systemem operacyjnym, dostępnym na tablety. System ten w początkowych wersjach nie wykorzystywał swojego potencjału. Jednak programiści udoskonalili go tak, aby był użyteczny zarówno w domu, jak i również w pracy. Aktualnie wszystkie wiodące firmy mają modele tabletów opartych na Androidzie.

Tablety z Androidem – Ranking TOP 10

Pozycja Nazwa tabletów Producent Cena tabletów
1Overmax Livecore 7031 8GBOvermaxAktualna Cena
2Overmax Livecore 7030OvermaxAktualna Cena
3Prestigio MultiPad 2 Pro Duo 7.0PrestigioAktualna Cena
4Cavion Base 7CavionAktualna Cena
5Blow WhiteTab7BlowAktualna Cena
6Allview Viva C701 8GB 3GAllviewAktualna Cena
7Prestigio MultiPad Rider 7.0 3GPrestigioAktualna Cena
8Blow KidsTab 7BlowAktualna Cena
9Overmax LiveCore 7010OvermaxAktualna Cena
10Blow WhiteTab 7.4 HD 8GBBlowAktualna Cena

Pełna lista tabletów z androidem…->

Cechy

System Android jest w pełni zintegrowany z usługami Google. Dzięki wielu jego możliwościom, możemy wybierać pośród różnych aplikacji darmowych lub płatnych. Możemy także w dowolny sposób modyfikować i uatrakcyjniać swój interfejs. Tablety z Androidem sprawdzają się jako narzędzia biurowe, odtwarzacze multimedialne, przenośne konsole do grania w gry oraz także jako czytniki PDF – ów. Obecnie system Andriod w tablecie umożliwia otwarcie dwóch lub więcej okien na jednym ekranie, czyli funkcje doskonale znaną z komputerów osobistych. Również pakiet Office, jest dostępny na przenośne urządzenia androidowe. Jednak trzeba też pamiętać, że nie jest to system niezawodny i nie zawsze będzie wszystko kompatybilnie działać z aplikacjami ze sklepu Google. Również sposób obsługi jest nieco inny, dla osób na co dzień korzystających z Windowsa. Zaczynając od nawigacji po systemie, po zarządzanie plikami oraz pomoc. W najtańszych tabletach zdarza się dość często brak płynnego działania aplikacji oraz np. samoczynne ich zamykanie czy całkowite zawieszenie systemu.

Dla kogo są tablety z Androidem

Tablet z androidem to urządzenie, które jest idealne dla osób poszukujących niedrogich, sprzętów multimedialnych, z dużym wyborem darmowych aplikacji. Dzięki otwartości kodu jest możliwość modyfikacji podstawowej wersji systemu. Przykładem jest tablet z Androidem dual SIM, do których możemy łożyć dwie karty SIM (np. z darmowym i płatnym internetem). Tego typu urządzenia mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako tablety graficzne. Wystarczy dokupić piórko oraz odpowiedni program. Wybierając odpowiedni model tabletu z Androidem, zawsze dobrze jest kupić jak najnowszą wersję oprogramowania.

Ceny tabletów z Androidem

Przekrój cenowy jest szeroki, od modeli najtańszych na rynku, po tablety z najwyższej półki cenowej. Ceny rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych, aż do paru tysięcy.

Tak szukaliście tabletów:

  • tablet z androidem (2)
  • tablety android opinie (2)
  • tablet na androidzie opinie (1)
  • tablwty z androidem (1)