Tablet z Androidem

Tablet z Androidem Lenovo A3300 3G

Tablet z Androidem Lenovo A3300 3G

Na rynku tabletów królują trzy systemy: iOS, Android i Windows Phone. Android jest najpopularniejszym systemem operacyjnym, dostępnym na tablety. System ten w początkowych wersjach nie wykorzystywał swojego potencjału. Jednak programiści udoskonalili go tak, aby był użyteczny zarówno w domu, jak i również w pracy. Aktualnie wszystkie wiodące firmy mają modele tabletów opartych na Androidzie.

Tablety z Androidem – Ranking TOP 10

Pozycja Nazwa tabletów Producent Cena tabletów
1Overmax Livecore 7031 8GBOvermaxAktualna Cena
2Cavion Base 7 Quad 4GBCavionAktualna Cena
3Cavion Base 7CavionAktualna Cena
4Lark FreeMe X4 7 RedLarkAktualna Cena
5Lark FreeMe X4 7 BlueLarkAktualna Cena
6Blow WhiteTab7BlowAktualna Cena
7Blow KidsTab 7BlowAktualna Cena
8Blow WhiteTab 7.4 HD 8GBBlowAktualna Cena
9Overmax Livecore 7041OvermaxAktualna Cena
10Overmax QUALCORE 7023OvermaxAktualna Cena

Pełna lista tabletów z androidem…->

Cechy

System Android jest w pełni zintegrowany z usługami Google. Dzięki wielu jego możliwościom, możemy wybierać pośród różnych aplikacji darmowych lub płatnych. Możemy także w dowolny sposób modyfikować i uatrakcyjniać swój interfejs. Tablety z Androidem sprawdzają się jako narzędzia biurowe, odtwarzacze multimedialne, przenośne konsole do grania w gry oraz także jako czytniki PDF – ów. Obecnie system Andriod w tablecie umożliwia otwarcie dwóch lub więcej okien na jednym ekranie, czyli funkcje doskonale znaną z komputerów osobistych. Również pakiet Office, jest dostępny na przenośne urządzenia androidowe. Jednak trzeba też pamiętać, że nie jest to system niezawodny i nie zawsze będzie wszystko kompatybilnie działać z aplikacjami ze sklepu Google. Również sposób obsługi jest nieco inny, dla osób na co dzień korzystających z Windowsa. Zaczynając od nawigacji po systemie, po zarządzanie plikami oraz pomoc. W najtańszych tabletach zdarza się dość często brak płynnego działania aplikacji oraz np. samoczynne ich zamykanie czy całkowite zawieszenie systemu.

Dla kogo są tablety z Androidem

Tablet z androidem to urządzenie, które jest idealne dla osób poszukujących niedrogich, sprzętów multimedialnych, z dużym wyborem darmowych aplikacji. Dzięki otwartości kodu jest możliwość modyfikacji podstawowej wersji systemu. Przykładem jest tablet z Androidem dual SIM, do których możemy łożyć dwie karty SIM (np. z darmowym i płatnym internetem). Tego typu urządzenia mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako tablety graficzne. Wystarczy dokupić piórko oraz odpowiedni program. Wybierając odpowiedni model tabletu z Androidem, zawsze dobrze jest kupić jak najnowszą wersję oprogramowania.

Ceny tabletów z Androidem

Przekrój cenowy jest szeroki, od modeli najtańszych na rynku, po tablety z najwyższej półki cenowej. Ceny rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych, aż do paru tysięcy.

Tak szukaliście tabletów:

  • tablet z androidem (2)
  • tablet na androidzie opinie (1)
  • tablwty z androidem (1)