Tablet 12 cali

Tablet 12 cali Microsoft Surface 3 Pro 128GB

Tablet 12 cali Microsoft Surface 3 Pro 128GB

Tablety 12 calowe należą do grupy dużych urządzeń z tego rodzaju. Również z nich możemy korzystać w terenie, tak jak z każdego innego mobilnego sprzętu. Tablety 12 calowe są wciąż znacznie bardziej poręczne i lżejsze, niż przenośne laptopy. Ich waga z reguły nie przekracza 1 kilograma. Sprawdzą się także idealnie w domowych warunkach oraz w biurze. Uruchamiają się w ciągu kilku sekund i już można korzystać z różnego rodzaju aplikacji. Możemy je oprzeć na stole czy biurku i wygodnie obejrzeć film, albo jakąś prezentację. Może nie będziemy dzwonić tak dużym urządzeniem, jak normalnym telefonem, ale zawsze zostaje nam internetowa komunikacja. Tabletem 12 calowym bez problemu zrobimy zdjęcie, które wykorzystamy np. do wystawienia aukcji. Do tak sporego urządzenia warto zakupić specjalny pokrowiec z podparciem. Nie tylko zabezpieczy on nasz sprzęt, ale także pomoże postawić tablet na twardej powierzchni.

Tablety 12 cali – Ranking TOP 10

Pozycja Nazwa tabletu Producent Cena tabletu
1Chuwi EuroCase Hi12 64GBChuwiAktualna Cena
2HP Pro Slate 12 32GB (K7X87AA)HPAktualna Cena
3Apple iPad Pro 32GB Gold (ML0H2FD/A)AppleAktualna Cena
4Fujitsu Stylistic R726 256GBFujitsuAktualna Cena
5Apple iPad Pro 32GB Silver (ML0G2FD/A)AppleAktualna Cena
6Apple iPad Pro 128GB LTE Silver (ML0Q2FD/A)AppleAktualna Cena
7Apple iPad Pro 32GB Space Gray (ML0F2FD/A)AppleAktualna Cena
8Fujitsu Stylistic R726FujitsuAktualna Cena
9Apple iPad Pro 128GB Gold (ML0R2FD/A)AppleAktualna Cena
10Apple iPad Pro 128GB LTE Silver (ML3N2FD/A)AppleAktualna Cena

Pełna lista tabletów 12 calowych…->

Jaki tablet 12 cali wybrać i kupić?

Ekran – rozdzielczość dobrze aby była na poziomie Full HD, gdyż tej wielkości tablet, jest do tego idealny. Jeśli chodzi o matrycę to lepsze odwzorowanie kolorów oraz szersze kąty widzenia, zapewnia ekran IPS. Bardzo dobrą ochronę zapewnia Gorilla Glass, czyli szkło odporne na mechaniczne zarysowania i usterki. Jednak tablety wyposażone w takie zabezpieczenie są nieco droższe.

System operacyjny – to od naszych preferencji zależy, czy wybierzemy tablet oparty na systemie Windows, Android czy iOS. Warto na początek kupić urządzenie oparte na tym samym programie, co nasz telefon.

Bateria – im dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu, tym lepiej. Możemy wybierać między modelami, które będą działać tylko 3 – 4 godziny, ale są także na rynku tablety, które mają wytrzymałość aż 10 godzinną. Zawsze warto również poszukać testów na wytrzymałość baterii (lub kupić po prostu powerbank) oraz opinii osób, które korzystały z danego modelu.

Pamięć – dobrze jest sprawdzić ilość wewnętrznej pamięci, która przeznaczona jest na przechowywanie danych, oraz to czy jest możliwość jej rozszerzenia, np. przez dokupienie karty microSD. Kiedy nie ma takiej możliwości, to warto zastanowić się czy ilość wbudowanej pamięci będzie dla nas wystarczająca.

Dodatkowo – warto aby nasz tablet był wyposażony w Bluetooth, dzięki któremu np. podłączymy bezprzewodowo myszkę do naszego urządzenia. Port HDMI pozwoli na podłączenie tabletu do telewizora, a wbudowaną kamerką będziemy mogli odbyć video konferencje. Moduł 3G umożliwi korzystanie z Internetu niezależnie od dostępności sieci Wi – Fi, a nowoczesny system NFC pozwoli na przesyłanie pieniędzy i danych pomiędzy urządzeniami.

Obudowa – trzeba przyjrzeć się czy poszczególne elementy są dobrze spasowane, czy obudowa nie trzeszczy. Warto również zwrócić uwagę na materiały z jakich wykonany jest tablet. Najlepiej aby był on zbudowany z aluminium oraz wysokiej jakości plastiku. Ważne aby tył obudowy był pokryty materiałem antypoślizgowym, który zapobiegnie wyślizgnięciu się urządzenia z naszych dłoni.

Cena 12 calowych tabletów

Tablet 12 calowy to koszt około 2000 tysięcy złotych.

Tak szukaliście tabletów:

  • tablet 12 cali (79)
  • tablety 12 cali (18)
  • tablet 12 (12)
  • tablet 12 cali cena (7)
  • tablet samsung 12 cali cena (6)
  • tablet 12 cali windows (6)
  • jaki tablet 12 cali (4)
  • samsung tablet 12 cali (3)
  • 12 cali (3)
  • tablet 12 cali z windows (3)