Program do fakturowania na urządzenia mobilne

Wraz z postępem technologii zmienia się charakter naszej pracy, sposób prowadzenia interesów i zarządzania czasem. Wielu przedsiębiorców i właścicieli firm, zamiast spędzać godziny przy biurku, przemieszcza się swobodnie z miejsca na miejsce, by osobiście dopilnować procedur, prowadzić rozmowy z kontrahentami i czynnie uczestniczyć w życiu branży. Jest to możliwe dzięki usprawnieniu komunikacji i technologiom mobilnym, pozwalającym na zarządzanie, nadzorowanie i dokumentowanie procesów w firmie na odległość.

Do jednych z najbardziej przydatnych narzędzi tego typu należy mobilne oprogramowanie do fakturowania – coraz bardziej popularne rozwiązanie, uniezależniające zarządzanie płatnościami od naszego miejsca pobytu. Wystawienie faktury w pociągu albo w poczekalni do dentysty? Teraz to już żaden problem – możemy być na bieżąco ze sprawami firmy zawsze i wszędzie.

Program do faktur

Program do faktur i rachunków R2Faktury.
Więcej na temat programu pod adresem http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury.

Mobilne oprogramowanie do fakturowania umożliwia tworzenie zgodnych z normami prawnymi dokumentów sprzedażowych z poziomu konkretnych systemów operacyjnych, spośród których najpopularniejszym obecnie jest Android. Dysponując tabletem z androidem, możemy korzystać z darmowej aplikacji, dzięki której w prosty sposób możemy tworzyć faktury, faktury pro forma i rachunki, a także zarządzać dokumentami i je archiwizować. Fakturę tworzymy w standardowy sposób, wysyłając ją do klienta w formacie PDF lub przekazując bezprzewodowo do druku. Najlepsze, zaawansowane wersje oprogramowania tego typu jest proste w obsłudze i intuicyjne, a zarazem coraz bardziej rozbudowane. Nowoczesne aplikacje (często już płatne) wyposażone są, oprócz standardowych możliwości tworzenia dokumentów, także w funkcje projektowania kosztorysów, dokumentów kosztowych, śledzenia płatności czy obsługi magazynów, integrację z popularnymi e-sklepami i inne.

Płatne czy darmowe, tego typu aplikacje do fakturowania powinny charakteryzować się czytelnością i łatwą, intuicyjną obsługą – w przypadku urządzeń mobilnych to cechy szczególnie istotne i decydujące o funkcjonalności programu.

Tak szukaliście tabletów:

  • program do faktur na tablet (1)