Najnowsze tablety

Najnowszy tablet Lenovo S8-50L 4G

Najnowszy tablet Lenovo S8-50L 4G

Praktycznie co tydzień pojawiają się na rynku nowe tablety. Producenci starają się coraz bardziej unowocześniać swój sprzęt i dostosowywać do potrzeb użytkowników. Wśród tylu najnowszych modeli, łatwo się pogubić. Zwłaszcza, że kolejne tablety są do siebie bardzo podobne, pod względem wyglądu, jak i zawartości. Jedynie osoby stale śledzące rynek branżowy, są na bieżąco z nowościami.

Najnowsze tablety – Ranking TOP 10

Pozycja Nazwa tabletów Producent Cena tabletów
1Blow KidsTab 7BlowAktualna Cena
2Blow WhiteTab 7.4 HD 8GBBlowAktualna Cena
3Overmax Livecore 7041OvermaxAktualna Cena
4Overmax QUALCORE 7023OvermaxAktualna Cena
5Lark Evolution X4 7 8GBLarkAktualna Cena
6Blow BlackTAB 8GB LTE CzarnyBlowAktualna Cena
7Prestigio MultiPad Rider 7.0 3GPrestigioAktualna Cena
8Overmax LiveCore 7010OvermaxAktualna Cena
9Lark Ultimate 8i WIN czarnyLarkAktualna Cena
10Blow BlackTab 7 8GBBlowAktualna Cena

Porównaj aktualne ceny tabletów…->

Jaki najnowszy tablet wybrać i kupić?

Kupując najnowsze modele tabletów liczymy na to, że zastosowane podzespoły będą lepsze oraz na to, że sama jakość wykonania będzie większa, a użyte materiały będą z najwyżej półki. Wybierając tablet spośród nowych modeli, powinnyśmy otrzymać najnowsze wersje oprogramowania (np. Windows 10 czy Android Lollipop), wysoką rozdzielczość (zazwyczaj 1280×800 pikseli, ale czasem nawet 1600×2560 px) oraz czterordzeniowe procesory. Pamięć RAM to przeważnie 2 GB, ale producenci zapowiadają urządzenia nawet z 4 GB RAM-u. Warto również zwrócić uwagę na pamięć wewnętrzną, która w zależności od modelu może wynosić 16 GB, 32 GB albo 64 GB. Jeśli chodzi o rodzaj matrycy, to dominują IPS, a wielkości przekątnych ekranów są tradycyjne ( 7-, 8- 10- i 12 – calowe). Niektóre modele mogą być wyposażone w aparat główny i frontowy o matrycy 2 Mpx. Dobrze by wybrany tablet posiadał łączność Bluetooth oraz złącza: micro HDMI i micro USB. Pojemność baterii powinna wynosić przynajmniej 4000 mAh (8 cali) i 7800 mAh (10 cali). Obudowa może być wodoodporna, czasem jest wykonana ze szkła i aluminium i posiada czujnik biometyczny. Na rynku najnowsze tablety mogą posiadać dedykowaną stację dokującą, która przeobrazi urządzenie w pełnoprawny laptop albo frontowe głośniki z dużymi komorami rezonacyjnymi i subwooferem. Tablety mogą mieć również wbudowany pikoprojektor, który rzuca obraz o wielkości pięćdziesięciu cali. Będzie to świetne rozwiązanie, kiedy w przestrzeni mieszkalnej nie ma miejsca na normalny, duży telewizor. Niektóre z nowych modeli mogą także wykorzystywać dedykowanego stylusa, wyświetlacza dotykowego oraz klawiaturę, która jest odłączana i może służyć również jako etui.

Ceny najnowszych tabletów

Najnowsze tablety nie są tanie, jak każde nowości wchodzące na rynek. W zależności od producenta i wielkości ekranu ceny rozpoczynają się od około 1 tysiąca złotych.

Tak szukaliście tabletów:

  • najnowsze tablety 2016 (5)
  • najnowszy tablet (2)
  • najlepsze nowe tablety 2016 (1)
  • najnowesz tablety cena (1)
  • najnowsze tablety 8 calowe (1)
  • nanowsze tablety (1)
  • nowe tablety2016 (1)
  • tablety 2016 najlepsze (1)