Najnowsze tablety

Najnowszy tablet Lenovo S8-50L 4G

Najnowszy tablet Lenovo S8-50L 4G

Praktycznie co tydzień pojawiają się na rynku nowe tablety. Producenci starają się coraz bardziej unowocześniać swój sprzęt i dostosowywać do potrzeb użytkowników. Wśród tylu najnowszych modeli, łatwo się pogubić. Zwłaszcza, że kolejne tablety są do siebie bardzo podobne, pod względem wyglądu, jak i zawartości. Jedynie osoby stale śledzące rynek branżowy, są na bieżąco z nowościami.

Najnowsze tablety – Ranking TOP 10

Pozycja Nazwa tabletów Producent Cena tabletów
1Blow WhiteTab7BlowAktualna Cena
2Overmax Livecore 7041OvermaxAktualna Cena
3Blow BlackTAB 8GB LTE CzarnyBlowAktualna Cena
4Lark FreeMe X2 7LarkAktualna Cena
5Overmax QUALCORE 7023OvermaxAktualna Cena
6Lark Evolution X4 7 IPS Green 8GBLarkAktualna Cena
7Lark FreeMe X2 9LarkAktualna Cena
8Lark Evolution X4 7 8GBLarkAktualna Cena
9Blow WhiteTab 7.4 HD 8GB 3GBlowAktualna Cena
10Overmax Livecore 7030OvermaxAktualna Cena

Porównaj aktualne ceny tabletów…->

Jaki najnowszy tablet wybrać i kupić?

Kupując najnowsze modele tabletów liczymy na to, że zastosowane podzespoły będą lepsze oraz na to, że sama jakość wykonania będzie większa, a użyte materiały będą z najwyżej półki. Wybierając tablet spośród nowych modeli, powinnyśmy otrzymać najnowsze wersje oprogramowania (np. Windows 10 czy Android Lollipop), wysoką rozdzielczość (zazwyczaj 1280×800 pikseli, ale czasem nawet 1600×2560 px) oraz czterordzeniowe procesory. Pamięć RAM to przeważnie 2 GB, ale producenci zapowiadają urządzenia nawet z 4 GB RAM-u. Warto również zwrócić uwagę na pamięć wewnętrzną, która w zależności od modelu może wynosić 16 GB, 32 GB albo 64 GB. Jeśli chodzi o rodzaj matrycy, to dominują IPS, a wielkości przekątnych ekranów są tradycyjne ( 7-, 8- 10- i 12 – calowe). Niektóre modele mogą być wyposażone w aparat główny i frontowy o matrycy 2 Mpx. Dobrze by wybrany tablet posiadał łączność Bluetooth oraz złącza: micro HDMI i micro USB. Pojemność baterii powinna wynosić przynajmniej 4000 mAh (8 cali) i 7800 mAh (10 cali). Obudowa może być wodoodporna, czasem jest wykonana ze szkła i aluminium i posiada czujnik biometyczny. Na rynku najnowsze tablety mogą posiadać dedykowaną stację dokującą, która przeobrazi urządzenie w pełnoprawny laptop albo frontowe głośniki z dużymi komorami rezonacyjnymi i subwooferem. Tablety mogą mieć również wbudowany pikoprojektor, który rzuca obraz o wielkości pięćdziesięciu cali. Będzie to świetne rozwiązanie, kiedy w przestrzeni mieszkalnej nie ma miejsca na normalny, duży telewizor. Niektóre z nowych modeli mogą także wykorzystywać dedykowanego stylusa, wyświetlacza dotykowego oraz klawiaturę, która jest odłączana i może służyć również jako etui.

Ceny najnowszych tabletów

Najnowsze tablety nie są tanie, jak każde nowości wchodzące na rynek. W zależności od producenta i wielkości ekranu ceny rozpoczynają się od około 1 tysiąca złotych.

Tak szukaliście tabletów:

  • najnowsze tablety 2016 (5)
  • najnowesz tablety cena (1)
  • najnowsze tablety 8 calowe (1)
  • nanowsze tablety (1)
  • tablety 2016 najlepsze (1)
  • tanie nowe tablety (1)