Aktualna oferta tabletów!

Ranking tabletów

Rynek tabletów zmienia się z ogromną siłą tak z resztą jak cały rynek nowych technologii. Dlatego dbamy o to aby nasz ranking był ciągle aktualny i spełniał Wasze wymagania i oczekiwania. Poniżej znajdziecie tabelę z najpopularniejszymi tabletami uszeregowanymi w ranking tabletów – TOP 10 produktów. Wybierając konkretny model sprawdzicie jego dane techniczne, parametry, cenę, opinie oraz wygląd.

Pozycja Nazwa tableta Producent Cena tableta
1Manta MID710 DVB-TMantaAktualna Cena
2Cavion Base 7CavionAktualna Cena
3Overmax Livecore 7031 8GBOvermaxAktualna Cena
4Overmax LiveCore 7010OvermaxAktualna Cena
5Lark FreeMe X4 7 BlackLarkAktualna Cena
6Lark FreeMe X2 7.1sLarkAktualna Cena
7Blow KidsTab 7BlowAktualna Cena
8Overmax LIVECORE 7031 8GB czarnyOvermaxAktualna Cena
9Lark FreeMe X4 7 BlueLarkAktualna Cena
10SMART TB707SMARTAktualna Cena

Pełna lista tabletów…->

Na co zwracać uwagę w rankingu kupując tablet?

Przede wszystkim liczy się wielkość, czyli rozmiar ekranu. Inny model wybierzemy do przeglądania sieci w zaciszu domowym, jeszcze inny do pracy w terenie. Tablet powinien być lekki i wykonany z materiałów, które zapobiegną jego przypadkowemu upuszczeniu. Sam ekran musi być także dobrej jakości, by praca na nim była komfortowa. Można przetestować w sklepie wybrany model, jak reaguje na dotyk. Zbyt wolna reakcja, czy za mało punktów multidotykowych, może utrudniać np. pisanie na naszym tablecie. Trzeba także pamiętać o tym, że im większy wyświetlacz, tym rozdzielczość powinna być większa. Zapewni to nam lepszą jakość obrazu. Warto również sprawdzić widoczność pod różnymi kątami. Jeśli możemy sobie na to pozwolić, dobrze jest wybierać tablety z matrycą IPS, która jest znacznie lepsza od TN. Jeśli chodzi o system operacyjny, to na rynku dominują trzy rozwiązania : Android, iOS oraz Windows. Tak naprawdę tylko od naszych preferencji zależy, które oprogramowanie wybierzemy. Ważne by odpowiadało naszym potrzebom i było bezproblemowe podczas obsługi. Nie poleca się kupowania tabletów no – name. Zazwyczaj są one kiepskiej jakości i często się psują. Warto wybierać sprawdzone firmy, które co chwilę wypuszczają na rynek nowe modele. Najpopularniejszymi producentami tabletów są obecnie: Samsung, Asus, Lenovo, Apple, Acer oraz Goclever. Najtańszy model, w zależności od producenta i wielkości ekranu, kupimy już za około 200 – 300 złotych.

Ranking tabletów

Ranking tabletów

Odpowiedź na pytanie jaki tablet wybrać, nie jest prosta. W obecnych czasach, żaden zakup jakiegokolwiek sprzętu nie jest łatwy. Na rynku zazwyczaj jest bardzo dużo modeli, różnych firm zajmujących się produkcją urządzeń elektronicznych. Każdy z nas chce nabyć tablet jak najbardziej nowoczesny i innowacyjny, ale w rozsądnej cenie. Wybór ten może ułatwić polecenie konkretnego modelu przez bliskich, opinie użytkowników zamieszczone w sieci albo rankingi, które są opublikowane na stronach internetowych. Porównania takie pomagają odpowiednio dobrać urządzenie do naszych oczekiwań i preferencji. Umieszczone w nich tablety są w różnym przedziale cenowym, przez co każdy może sobie na jakiś model pozwolić, bez względu na zasobność portfela. Urządzenia które zajmują czołowe miejsca oferują przeważnie bardzo wysoką jakość wykonania oraz cenę, która jest adekwatna do ich możliwości. Tablety z pierwszej trójki wyróżniają się na pewno szybkością działania systemu i doskonały ekranem. Z tego powodu mogą zaspokoić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Modele z pozostałych miejsc mogą być doskonałą opcją dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tabletami. Niewygórowana cena i dobra ich jakość, pozwolą zapoznać się z tym mobilnym sprzętem i jego przydatnością na co dzień.

Tak szukaliście tabletów:

  • ranking tabletow 2015 (41)
  • ranking tabletów 10 cali (22)
  • tablety 2015 (16)
  • najnowsze tablety (11)
  • ranking tabletów (11)
  • tablety 10 cali ranking (7)
  • tablety (4)
  • ile kosztuje najtańszy tablet 2w1 (1)

Dodaj opinie

Your email address will not be published.*