Etui na tablet

Etui na tablet Samsung BOOK Etui FOR TAB PRO 8.4 WHITE

Etui na tablet Samsung BOOK Etui FOR TAB PRO 8.4 WHITE

Tablety to urządzenia multimedialne, które są jednymi z symboli postępu technologicznego. Na rynku mamy modele tańsze i droższe, jednak o każde warto zawczasu zadbać. Tablety są narażone w szczególności na różnego rodzaju upadki oraz otarcia. Urządzenia obsługujemy trzymając w rękach, często transportujemy, przez co o zniszczenie nie jest trudno. Najbardziej narażone na uszkodzenia są rogi tabletów oraz wyświetlacz. Najlepszą ochronę może im zapewnić odpowiednie etui.

Porównanie cen etui na tablety firm Apple, Lenovo i Samsung:

Etui na tablety Samsung Aktualna cena… ->
Etui na tablety Apple Aktualna cena… ->
Etui na tablety Lenovo Aktualna cena… ->

Pełna lista etui na tablety wszystkich producentów… ->

Jakie etui na tablet wybrać i kupić?

Duży wybór w sklepach rozmaitych etui i futerałów, pozwoli każdemu dobrać coś pod własny gust i preferencje. Różne materiały zapewniają różny rodzaj właściwości, a co za tym idzie również ochrony.

Na rynku dostępne są wśród wielu modeli, także tych dedykowanych:
Klasyczne etui książkowe – zazwyczaj jest masywne i grube. Wykonane przeważnie ze skóry, co zapewnia mu jeszcze większą sztywność i dobrze chroni nasz sprzęt, nawet podczas upadku. Chronione są zarówno krawędzie tabletu, jak i wyświetlacz. Trzeba jednak pamiętać, że ten rodzaj etui swoje waży i ma nieco toporny wygląd, ale zapewnia przy tym bardzo skuteczną ochronę. W niektórych modelach jest możliwość ustawienia tabletu w pozycji pionowej, co jest znacznym ułatwieniem przy oglądaniu np. filmów. Samo urządzenie jest mocowane do etui za pomocą uchwytów obejmujących obudowę. W modelach dedykowanych, czasem zamknięcie etui łączy się z uśpieniem tabletu.

Etui na tablety 7, 8, 9 i 10.1 calowe:

Etui na tablety 7 calowe Aktualna cena… ->
Etui na tablety 8 calowe Aktualna cena… ->
Etui na tablety 9 calowe Aktualna cena… ->
Etui na tablety 10.1 cala Aktualna cena… ->

Pełna lista etui na tablety wszystkich rozmiarów… ->

Etui silikonowe – daje ochronę trochę mniejszą, sprawdza się np. w domowych warunkach. Zabezpieczone są tylko tył i boki w urządzeniu, a tworzywo sztuczne chroni przed przypadkowym upuszczeniem. Etui z silikonu doskonale dopasowuje się do wielkości urządzenia, nie zwiększając jego gabarytów. Chroni dobrze tablet przed porysowaniem jego obudowy. Warto wybierać etui silikonowe dedykowane danemu modelowi, wówczas otwory na przyciski i złącza są w odpowiednim miejscu. Dobrym dodatkiem są folie, które dodatkowo zabezpieczają ekran podczas użytkowania, jak również przy upadku.

Etui piankowe – idealnie nadaje się do transportowania tabletów. Zbudowane jest z grubych i miękkich ścianek, które doskonale chronią urządzenie przed uszkodzeniami. Zamykane jest na zamek błyskawiczny oraz posiada zazwyczaj dodatkowe kieszonki na inne akcesoria. Tego rodzaju etui, chroni nasz tablet także przed wilgocią. Jego wielkość dopasowujemy do rozmiarów tabletu. W sklepach są dostępne także modele z uchwytami lub paskiem na ramię, wtedy możemy przenosić je jak każdą inną torbę.

Cena etui na tablety

Cena zależy od producenta oraz rodzaju użytego materiału i zaczyna się od 10 złotych w wzwyż.

Tak szukaliście tabletów:

  • etui na tablet (2)
  • jaki kupic pokrowiec na tanlet (2)
  • etui do tabletu na ramię (1)
  • etui na tablet 8 cali kiano (1)
  • etui na tablet kiano 7 3g intelect (1)
  • Etui na tablet samsung galaxy tab a6 (1)
  • jakie dobre etui na tablet (1)
  • jakie etui do tabletu (1)
  • jakie etui na tableta (1)